VI Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Kalnikowie

Ole, ole, ole, ole - nie daliśmy się...

      VI Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora w Kalnikowie przebiegł niezwykle pomyślnie dla reprezentacji naszej szkoły, co napawa nas dumą. Od początku istnienia turnieju bierzemy w nim udział, ponieważ ta dyscyplina sportu cieszy się duży zainteresowaniem wśród uczniów, a ponad to jednym z celów rozgrywek są Integracyjne Spotkania Dzieci i Młodzieży Polsko-Ukraińskiej, co sprzyja nawiązaniu nowych znajomości, a nawet przyjaźni.

      Choć aura  wyjątkowo nie sprzyjała, uczestników rozgrzewał duch rywalizacji i łyk ciepłej herbaty. Największą radość sprawiło nam zdobycie I miejsca   przez najstarszą drużynę naszej placówki w kategorii ,, Chłopcy- roczniki 2003 i młodsi". Chłopcy dali niezwykły ,,popis'' swych umiejętności, żarliwości, a także pokazali rolę gry zespołowej w dążeniu do wspólnego celu. Słowa uznania należą się Jakubowi Dziobakowi - uczniowi kl. III G , który został wyróżniony nagrodą dla Najlepszego Strzelca Turnieju.

     Wspaniale zaprezentowały się także pozostałe drużyny. Zarówno ,,Dziewczyny- roczniki 2003 i młodsze'', jak i ,,Chłopcy - roczniki 2003 i młodsze'' dzielnie walczyli i godnie reprezentowali naszą szkołę klasyfikując się na czwartej pozycji.

     Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju, bo wykazali się niezwykłym hartem ducha. Niestraszny im deszcz i niska temperatura, nie dali się tym niepogodom, bo silniejsza była pogoda ducha i wola walki.Galeria zdjęć