W tym roku szkolnym nasi uczniowie aktywnie brali udział w różnego rodzaju gminnych rozgrywkach sportowych ⚽🥅🏓🏓🏐organizowananych przez tutejsze placówki oświatowe.
Zmagania sportowe zawsze ekscytują. Do takich też należała zacięta rywizacja naszych szkolnych drużyn piłkarskich biorących udział w halowym turnieju piłki nożnej dla dziewczyn i chłopców w SP w Sośnicy. Był pot, łzy, a przede wszystkim poświęcenie. Jeden i drugi zespół uplasował się na czwartej pozycji.
Dużym sukcesem zakończył się mecz tenisa stołowego w grupie dziewcząt w kategorii klas 4-6 organizowany przez SP w Świętem, w którym nasze zawodniczki zdobyły 1 miejsce. 🏆🥇Równie dobrze w tej samej kategorii zaprezentowali się chłopcy osiągając miejsce 2.
W grupie klas 7-8 dziewczynki stanęły jako 3 na podium, chłopcy zaś byli z pozycją 4-tą w tabeli.
Po raz pierwszy młodzież stanęła w szranki w siatkówce organizowanej przez SP w Skołoszowie. Emocji było moc, a radość tym większa, że wywalczyli 3 miejsce.
Gratulujemy młodym sportowcom samozaparcia, chęci, determinacji i życzymy dalszych sukcesów.👏💪🎉Fotogaleria