Warsztaty kulinarne w ZSOZiR

    20 maja uczniowie klasy III g i 8 SP wraz z wychowawczyniami mieli przyjemność uczestniczyć w warsztatach gastronomicznych przygotowanych przez uczniów klasy 1 technikum ZSOZiR w Radymnie. Wybrani uczniowie dzielili się wiedzą i umiejętnościami, a ich praca przebiegała pod okiem nauczycieli: pani Magdaleny Biesiadeckiej, koordynującej pokazy przyrządzania drinków, koktajli, mrożonej kawy i herbaty, którą uczestnicy pokazu degustowali. Pani Dorota Goraj - Przybylska nadzorowała pracę uczniów prezentujących umiejętności związane z dekorowaniem potraw i stołu, czyli carving i składanie serwetek. Grupa uczniów pod opieką pani Alicji Chudzik wypiekała kruche ciasteczka z bezą i posypką orzechową. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze. Ciasteczka smakowały wybornie z mrożona kawą i koktajlami. Nasi uczniowie nie tylko przyglądali się pracy starszych kolegów, ale mogli również spróbować swoich sił w gastronomii. Serdecznie dziękujemy. Galeria zdjęć