Wernisaż, ach wernisaż

    Od początku istnienia szkoły wśród naszej młodzieży szkolnej ujawniali się uczniowie o niepodważalnym talencie artystycznym. Zawsze chętnie brali udział w różnego rodzaju konkursach plastycznych, a niejednokrotnie ich prace były doceniane i  nagradzane. Tak też było w przypadku uczennic: Martyny Kubiak, Pauliny Blok i Naomi Śliwy. Dlatego teraz, kiedy to już niedługo opuszczą progi naszej szkoły, postanowiliśmy uhonorować ich talent i zaangażowanie w kształtowanie wizerunku naszej szkoły, urządzając mini wystawę ich prac, będącą tylko namiastką talentu, który posiadają.

    Dziewczyny, niezależnie od drogi edukacyjnej jaką wkrótce obierzecie, pielęgnujcie w sobie ten dar i dzielcie się nim w pracy na rzecz środowiska, w którym będziecie się obracać, bo talentów nie wolno zakopywać. Powodzenia! Galeria zdjęć