Pierwszy dzień wiosny

" Wiosna - cieplejszy wieje wiatr
wiosna - znów nam ubyło lat..."
 

    Niewątpliwie wiosna to czas radości, chęci do działania,czas optymizmu i wewnętrznej siły. Właśnie taki nastrój towarzyszył nam podczas szkolnych obchodów pierwszego dnia wiosny. Z optymizmem tworzyliśmy kukłę Marzanny - symbolu zimy, by wyruszyć z nią w jej ostatni już pochód. Z radością przygotowaliśmy na powitanie pani Wiosny jej portret i plakat uwieczniający jej symbole, zaś ustawiwszy się na kształt okręgu, odtańczyliśmy taniec na jej cześć. Wspólnie bawiliśmy się podczas rozgrywek sportowo-zręcznościowych, które dostarczyły nam wiele radości i pozytywnej energii, a niektórym nawet " odjęły" lat. Wiosną nie tylko cieplejszy wieje wiatr, ale cieplej i weselej robi się też na sercu. Nasza młodzież dała tego wyraz pięknymi strojami i dekoracjami, a także wspaniałym nastawieniem do wspólnego świętowania.Galeria zdjęć